Opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów indywidualnych i biznesowych.Opinie indywidualne


Dziękuję bardzo całemu zespołowi Well Finance za sprawną obsługę pożyczki pod zabezpieczenie jachtu. Umiecie doradzić w wyjątkowej sytuacji i zaproponować nieszablonowe rozwiązanie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Niedawno z mężem kupiliśmy rodzinne auto, ale z powodu choroby dopadły nas chwilowe problemy finansowe. Bardzo spodobała nam się opcja pożyczki, w której nie musieliśmy oddawać samochodu. Byłoby to wtedy w trudnej sytuacji bardzo uciążliwe dla całej rodziny. Po jakimś czasie na spokojnie udało nam się dobrze sprzedać działkę, którą mieliśmy za miastem i bez problemu spłaciliśmy pożyczkę, cały czas korzystając z samochodu.

Kupiłem mocnego quada po bardzo okazyjnej cenie. Jak się okazało, zakup był trochę za bardzo pod wpływem emocji i szybko potrzebowałem gotówki na bieżące sprawy. Nie chciałem rezygnować ze sprzętu, a spodziewałem się nie długo dodatkowych pieniędzy więc wziąłem pożyczkę w Well Finance. Szybko bezproblemowo

Niespodziewana zaległość podatkowa z powodu braku wiedzy o opodatkowaniu i nagle miałem 27 tysięcy podatku do zapłacenia. Pisma i odwołania nic nie dały i nagle komornik zajął mi konto w banku. Jedyny ratunek, żeby otrzymać pożyczkę bez BIK na uczciwych warunkach to właśnie był Well Finance. Całkiem niedawno kupiłem kilkuletnie auto dobrej klasy, ale z racji, że na co dzień potrzebuję auta do pracy, to idealna była dla mnie opcja zamiany. Oddałem swoją Mazdę, wziąłem pieniądze i całkiem komfortowe autko zastępcze. W kilka miesięcy udało mi się na spokojnie zdobyć kasę i wyszedłem na prostą. Gdyby nie pomoc chłopaków z Well Finance to nie wiem co bym zrobił

Opinie biznesowe


Prowadzę w sezonie wypożyczalnię skuterów wodnych. Od dawna szukałem możliwości, żeby mieć środki poza sezonem między innymi na rozbudowę infrastruktury lub inną działalność, bo prowadzimy też agroturystykę. W Well Finance wziąłem na kilka miesięcy pieniądze pod zabezpieczenie dwóch skuterów. Najbardziej spodobało mi się to że solidnie wycenili sprzęt i zaoferowali uczciwe warunki. Kontakt był super, rzeczowo konkretnie, szybko. Prawdziwi eksperci.

Czekałem długo na pieniądze od kontrahenta, w tym czasie moi wierzyciele zagrozili zerwaniem kontraktów, a także uruchomieniem egzekucji u komornika. W tydzień nie zyskałbym takich pieniędzy od banku. Oddałem jedno z aut jako zabezpieczenie pożyczki i dzięki temu utrzymałem płynność. Maciek, Wojtek, dzięki za konkretne porady i pomoc.

Jestem rolnikiem i używam maszyn tylko w lecie. Dobra dla mnie była opcja wzięcia gotówki na czas zimy. Po 6 miesiącach spokojnie spłaciłem pożyczkę i otrzymałem maszyny z powrotem. Myślę, że w następnym sezonie też skorzystam.

Nie spodziewałem się, że ktokolwiek w Polsce jest w stanie udzielić pożyczki na podstawie zabezpieczenia kutrem rybackim. Dobre warunki, wyjątkowa oferta. Naprawdę polecam.

Zostaw numer
zadzwonimy!
Jestem
klientem