Atrakcyjne finansowanie

Dla twojej firmy

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, wycenie pojazdów, obsłudze formalności umów finansowania i inwestycji. Wysoko cenimy zaufanie naszych Klientów i wiemy, że na tym rynku ważna jest atrakcyjność oferty. Dlatego zawsze dajemy uczciwą ofertę dopasowaną do indywidualnych warunków pożyczkobiorcy.Jeśli jesteś właścicielem:

samochodu osobowego, vana, busa, autobusu, samochodu ciężarowego, łodzi, motorówki, jachtu, kutra rybackiego, ciągnika, kombajnu, innych maszyn rolniczych lub dowolnego pojazdu

Potrzebujesz:

elastyczności finansowej, gotówki na dowolny cel, uczciwych możliwości spieniężenia swojego majątku

Porozmawiaj z nami – na pewno mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie.

Szybkie, uproszczone formalności

Od 5 tys. do 50 tys. złotych

Uczciwy procent dopasowany do warunków

Dowolny rodzaj pojazdu

W Well Finance oferujemy kilka alternatywnych możliwości finansowania dla firm.

Jeśli potrzebujesz pojazdu do działalności lub prywatnie, ale jednocześnie potrzebne Ci są pieniądze, to skorzystaj z opcji pożyczki, w której możesz używać pojazdu w czasie trwania zobowiązania.

Jeśli interesuje Cię niskie oprocentowanie i nie zależy Ci na korzystaniu z pojazdu przez okres pożyczki, to możesz zaparkować pojazd na naszym strzeżonym parkingu i cieszyć się niskimi kosztami pożyczki.

Możesz także skorzystać z opcji, w której zamienimy Twój pojazd na auto zastępcze. Dzięki temu, możesz cieszyć się z użytkowania pojazdu i dobrych warunków kosztowych.

Nasze rozwiązania idealnie sprawdzą się w przypadku prac sezonowych – dla rolników, rybaków, przedsiębiorców rynku turystycznego itp. Gdy nie używasz pojazdu, zamień go na gotówkę na rozwój biznesu, a przed sezonem spłać i korzystaj znowu.

Dla stałych zaufanych klientów proponujemy wyjątkowo korzystne warunki za solidną współpracę.

Udzielamy pożyczki nawet na pojazd już częściowo zadłużony – oferujemy spłatę obecnego zadłużenia.

Nasze doświadczenie obejmuje również zakres finansowania dla biznesu w postaci pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami. Sprawdź

Zostaw numer
zadzwonimy!
Jestem
klientem